Dołącz do naszego zespołu
Aplikuj teraz

Teleporady – jak pomagać pacjentom ograniczając bezpośrednie kontakty z placówką medyczną

W szczególnych czasach pandemii Asseco Poland S.A. udostępnia dedykowane rozwiązania w ramach akcji „Pacjencie zostań w DOMU”, ponieważ  zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego jest dla nas najważniejsze.  Dlatego też wpieramy wszelkie działania mające na celu usprawnienie zdalnego kontaktu pomiędzy pacjentem a lekarzem.

W tym celu wprowadziliśmy nowy moduł systemu mMedica – Teleporady. Moduł – wykorzystując komunikację audio-wideo – pozwala na realizację porad lekarskich z pacjentami. Funkcja ta jest uruchamiana bezpośrednio z okna obsługi wizyty w systemie mMedica, a od strony pacjenta wymagana jest jedynie możliwość odbierania SMS’ów i dostęp do przeglądarki internetowej.

Dzięki współpracy Asseco Poland S.A z Operatorem Chmury Krajowej, rozwiązanie udostępniane jest jako usługa w Chmurze Krajowej, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

KORZYŚCI MODUŁU TELEPORADY:

Moduł Teleporada będzie dostępny bezpłatnie dla użytkowników mMedica Standard/+, Komercja/+ do dnia 31 lipca 2020. Planujemy udostępnienie wkrótce szerszego pakietu bezpłatnych modułów. Szczegóły w kolejnych komunikatach.

NEWSLETTER

  Szanowni Państwo, na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), niniejszym informuję, że klauzula informacyjna znajduje się pod wskazanym linkiem.

  Kogo aktualnie szukamy?

  W Softset Sp. z o. o. wierzymy, że każdy może robić to co lubi, wierzymy również, że wszystko jest możliwe, jeśli jesteś ciekawy świata IT chcesz podjąć nowe wyzwanie, poznać nowych ludzi – aplikuj. Nasza firma to Twoja firma.  OFERTY PRACY

  Skontaktuj się z nami

  Adres
  ul. Długa 21
  82-400 Sztumskie Pole

  Telefon
  + 48 787 025 298

  E-mail
  [email protected]