Dołącz do naszego zespołu
Aplikuj teraz

O nas

Od 2010 jak SOFTSET  zajmuje się realizacją projektów informatycznych w Podmiotach Medycznych. Zaczynaliśmy od wdrożenia wydruków recept, JGP, komunikatu I fazy NFZ, komunikatu II fazy NFZ, pamiętamy czasy książeczki zdrowia RUM, każdy kupon odzwierciedlał realizację wizyty w gabinecie lekarza co wiązało się z ręcznym wprowadzeniem szczegółowych danych uwzględnianych na kupnie do programu rozliczeniowo-sprawozdawczego. Robiliśmy to z pasją i nadzieją że są to zaczątki nowej ery w medycynie. Teraz już wiemy, że to był początek rozwoju technologicznego. Dziś przystępując do realizacji projektów, świadomi jesteśmy, że nie zaczyna się on od zakupu drukarki czy stacji roboczej, a od serwera i usług chmurowych. Kto by myślał o eRecepcie, eSkieowaniu, ePoradzie czy też teleporadzie oraz o wszystkich innych nowościach technologicznych w medycynie? Można powiedzieć że to początek eRewolucji, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowaniu naszych pracowników, śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie.

Logistyka, produkcja, transport to obszary, którymi również się zajmujemy.  W naszym zespole znajdują się inżynierowie ds. Zarządzania i Inżynierii Produkcji, którzy znają się na procesach w Supply Chain Management (SCM) i systemie Enerprise Resource Planning (ERP). Każdy projekt to nowe wyzwanie, które przyjmujemy z odwagą i opracowujemy  indywidualne projekty szyte na miarę dla każdego klienta. Celem realizacji pierwszej fazy jest mapowanie aktualnego rozwiązaniea informatycznego po czym przejmujemy proces w całości tj. oprogramowanie, sieć, infrastrukturę IT. Dla całej kadry pracowniczej zapewniamy kompleksowy całodobowy HelpDesk, można na nas liczyć o każdej godzinie. Jeżeli będziecie mieć problem z Internetem też go dostarczymy.

Spółka SOFTSET cały czas inwestuje w nowoczesne technologię informatyczne. Aktualnie opracowujemy innowacyjne rozwiązanie dla podmiotów medycznych z wykorzystaniem technologii największych dostawców w zakresie usług chmurowych jak i telekomunikacji.

Reprezentacja spółki

Piotr Wasielewski
Architekt IT
Aneta Wasielewska
Zarząd

NEWSLETTER

  Szanowni Państwo, na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), niniejszym informuję, że klauzula informacyjna znajduje się pod wskazanym linkiem.

  Kogo aktualnie szukamy?

  W Softset Sp. z o. o. wierzymy, że każdy może robić to co lubi, wierzymy również, że wszystko jest możliwe, jeśli jesteś ciekawy świata IT chcesz podjąć nowe wyzwanie, poznać nowych ludzi – aplikuj. Nasza firma to Twoja firma.  OFERTY PRACY

  Skontaktuj się z nami

  Adres
  ul. Długa 21
  82-400 Sztumskie Pole

  Telefon
  + 48 787 025 298

  E-mail
  [email protected]