Dołącz do naszego zespołu
Aplikuj terazInternet
Oferujemy Internet w technologii światłowodowej, 5G, WiFi dla klientów biznesowych, instytucji publicznych, podmiotów medycznych. W ramach usługi oferujemy rozwiązania symetryczne o wysokiej dostępności.
TeleCloud
W ramach TeleCloud budujemy rozwiązania z szeregu komponentów – od prostych usług telefonii IP, przez centrale wirtualne, urządzenia i oprogramowanie do tele i wideokonferencji, po zaawansowane narzędzia dla call center. Nieodzowną częścią naszych rozwiązań są nowoczesne aparaty telefoniczne, urządzenia do wideokonferencji i akcesoria, które wprowadzają nową jakość do firmowej komunikacji.
Mobilne zarządzanie
Każda z oferowanych usług posiada możliwość zarządzania zdalnego dzięki technologii IP. Każdy z naszych klientów otrzymuje swój prywatny stały adres IP, dzięki któremu możemy w łatwy sposób komunikować się z poszczególnymi rozwiązaniami stosowanymi w danej organizacji.

Nasze rozwiązaniasoftset internet
rozwiązania symetryczne

Internet

Potrzebujesz Internetu w swojej firmie, instytucji publicznej, placówce medycznej, możemy go dostarczyć w ramach umów partnerskich z globalnymi operatorami lub naszej umowy współpracy.

Masz możliwość otrzymania od nas w ramach umowy Internet symetryczny w technologii radiowej lub światłowodowej w zależności od możliwości technicznych i uwarunkowania terenu.

Możemy Tobie także wykonać całą instalację sieci komputerowej w zależności od potrzeb kablową lub bezprzewodową. Doradzimy, pomożemy, uruchomimy, serwisujemy.

Twoja firma potrzebuje szyfrowanych połączeń, zapewniamy takie rozwiązania wdrażając rozwiązania VPN.

Wirtualna centrala telefoniczna

Masz problem z licznymi połączeniami telefonicznymi? Twój telefon jest cały czas zajęty? Potrzebujesz spokoju w pracy? Wirtualna centrala to rozwiązuje!

Usługa centrali wirtualnej to optymalne rozwiązanie dla firm i instytucji, które stoją przed koniecznością wymiany lub rozbudowy dotychczas wykorzystywanej infrastruktury telefonicznej. 

Bez potrzeby inwestowania w złożoną i często dedykowaną infrastrukturę telekomunikacyjną otrzymujesz zbliżoną funkcjonalność, za działanie której odpowiada Twój operator.

Wirtualne rozwiązanie jest znacząco tańsze niż projekt budowy własnej centrali telefonicznej.

 

softset wirtualna telefonia
wirtualna centralka telefoniczna
softset telefonia IP
kompleksowe rozwiązanie telefonii IP

Telefonia IP

Telefon IP powinien być dla użytkownika niezawodnym narzędziem, który gwarantuje stabilną wydajność.  

Z  kolei zespół IT wymaga swobodnej administracji oraz pełnej kontroli którą zapewnia telefonia IP.  

Kompleksowe rozwiązania telefoniczne IP dostarczane przez  SOFTSET łączą te potrzeby zapewniając szeroką kompatybilność z dostawcami IP-PBX/SIP-Trunk. 

Aktualne czasy wymagają aby Twój biznes stał się bardziej mobilny, praca zdalna nagłada szereg wymagań które stawiane są pracodawcą a telefonia IP rozwiązuje wiele takich wątków.Partnerzy biznesowi


Formularz zamówień

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Softset

  NEWSLETTER

   Szanowni Państwo, na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), niniejszym informuję, że klauzula informacyjna znajduje się pod wskazanym linkiem.

   Kogo aktualnie szukamy?

   W Softset Sp. z o. o. wierzymy, że każdy może robić to co lubi, wierzymy również, że wszystko jest możliwe, jeśli jesteś ciekawy świata IT chcesz podjąć nowe wyzwanie, poznać nowych ludzi – aplikuj. Nasza firma to Twoja firma.   OFERTY PRACY

   Skontaktuj się z nami

   Adres
   ul. Długa 21
   82-400 Sztumskie Pole

   Telefon
   + 48 787 025 298

   E-mail
   [email protected]